Оперний театр

Оперний театр ім. С. Крушельницької вважається однією з найгарніших будівель Європи. Подорож до міста лева передбачає і обов’язкові відвідини цього осередку мистецтва, творчості та гарного смаку. 

Фасад будинку прикрашають скульптурні фігури «Життя» і «Мистецтво», статуї «Слава», «Перемога», «Любов». Театр був спроектований так, щоб фойє, коридори і сходи максимально освітлювались природним світлом.

Один з найкрасивіших внутрішніх інтер’єрів – дзеркальний хол, прикрашений картинами, що зображують символічну зміну пір року. Велика люстра в залі з дорогоцінних матеріалів прикрашена алегоричними фігурами.

На другому поверсі збереглися особисті апартаменти імператора Франца Йосифа з ванною і виходом в імператорську (зараз – президентську) ложу. Відома й на увесь світ завіса Оперного театру “Парнас”, виконана всесвітньо-відомим художником Генриком Семирадським. 

Із театром пов’язано багато легенд та повір’їв. Одна із них стосується і будівництва театру. Усім відомо, що під театром протікають води підземної ріки Полтви. Кажуть, що архітектор, який конструював будівлю, Зігмунд Горголевський наклав на себе руки після новини, що води Полтви підтопили театр. 

Цю та багато інших легенди Ви почуєте, відвідавши екскурсію по Оперному театру!

Місцерозташування

Відстань від площі Ринок - 283 м

Відстань від залізничного вокзалу - 1438 м

Відстань від аеропорту - 3796 м