Шевченківський гай

“Шевченківський гай” – створений просто неба музей народної архітектури та побуту. Цей етно-парк розташувався на лісистих горбах Розточчя недалеко від “Високого замку”. Цю місцевість ще називають Кайзервальдом, що походить від німецького слова “кайзер” – ліс. Створений був цей музей за ініціативи українського вченого Іларіона Свєнціцького, який започаткував свої роботи ще у 30-тих роках минулого століття.

На сьогодні у музеї є понад 120 пам’яток народної архітектури, зібраних зі всього західного регіону. Тут вдало поєднані горбистий ландшафт, рослинність Карпат, а також перенесені історичні споруди. Саме тут можна побачити унікальні предмети щоденного побуту, якими користувались XVII-XVIIIстолітті. Кузня, школа, млин, лісопильня, вітряк, а також церкви – все це Ви можете побачити у “Шевченківському гаю”.

Часто тут проводяться народні гуляння та забави, зокрема гаївки. Відвідавши екскурсію “Шевченківськимгаєм”, Ви зможете поринути у народний колорит Західного регіону та насолодитись українською культурою.

Місцерозташування

Відстань до площі Ринок – 1319 м

Відстань до залізничного вокзалу – 2973 м

Відстань до аеропорту – 5109 м